• slider-2.JPG
  • slider-1.jpg
  • slider-3.JPEG

Harmonogram sesji egzaminacyjnej - egzaminy z kwalifikacji zawodowych zima 2021

Harmonogram prac zespołów nadzorujacych przebieg egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - sesja styczeń-luty 2021

>>Harmonogram - klikniuj tutaj<<

UWAGA:

Na egzamin należy przybyć minimum 30 minut wcześniej, należy posiadać dokument ze zdjęciem umożliwiający identyfikację osoby zdającej oraz przybory piśmiennicze piszące czarnym kolorem.

Przypominamy także wszystkim osobom biorącym udział w procesie egzaminowania o zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka)

/Dyrektor CKZiU - Marek Gierasiński/

Boże Narodzenie 2020

Szanowni Państwo

Nauczyciele, Emeryci, Słuchacze, Uczniowie, Rodzice, Pracownicy Obsługi i Administracji oraz Sympatycy naszej szkoły

Z okazji zbliżajacych się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby te wyjątkowe święta przebiegały w zdrowiu, spokoju i wzajemnej życzliwości wśród Rodziny i osób bliskich. W nadchodzącym 2021 Roku niech nie opuszcza Państwa pomyślność a optymizm i pogoda ducha wypełnia każdy dzień.

Dyrekcja CKZIU Chwałowice

Harmonogram dyżurów nauczycieli 12-20.XII.2020

W odpowiedzi na potrzeby Słuchaczy CKZiU, zostały zaplanowane dyżury - konsultacje nauczycieli prowadzących zajęcia w systemie zaocznym.

Zaznaczam jednocześnie, że osoby, które nie potrzebują spotkania osobistego z prowadzącym zajęcia, pozostały w kontakcie elektronicznym na platformie Teams (lub poprzez pocztę email - lista kontaktowa).

Każdy przebywający na terenie szkoły zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących zasad sanitarnych DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka)

Harmonogram Kosultacji

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

Informacja o planowanych wolnych miejscach pracy w CKZiU Chwałowice

Dyrektor CKZiU w Chwałowicach informuje o planowanych wolnych miejscach pracy w charakterze Głównego Księgowego/Księgowego, wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę. Planowany termin zatrudnienia od 1 stycznia 2021r do 31 sierpnia 2021r. (z możliwością przedłużenia umowy na dalszy okres)

Ze względu na panujacą sytuację pandemii COVID-19 osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - pierwszy etap rekrutacji.

Po weryfikacji nadesłanych ofert wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę wstepną (jeśli sytuacja na to pozwoli) i przejdą kolejne etapy procesu rekrutacji zakończone konkursem na oferowane stanowisko.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres mailowy, a także pod numerem telefonu 48 6161574

/Dyrektor CKZIU, Marek Gierasiński/

Rządowe wsparcie dla nauczycieli

INFORMACJA

Wszelkie informacje dotyczące uzyskania Rządowego wsparcia dla nauczycieli - do kwoty 500zł  znajdują się na platformie MS Teams, zespół Rada Pedagogiczna.

Proszę także o konieczne zapoznanie się z informacjami w zespole Nauczyciele.

Jest to aktualnie obowiązująca forma komunikacji gdzie umieszczane są wszelkie informacje bieżace dotyczące szkoły.

/Dyrektor CKZiU/

/Marek Gierasiński/

powiat radomski     bip     wku radom     policja     strzelec